تبلیغات
سبلان افزون پارس

معرفی شرکت


شرکت سبلان افزون پارس مفتخر است اعلام نماید که توانایی تولید افزودنی ضدخوردگی(ادتیو ضدخوردگی) و پکیج کامل افزودنی های ضدیخ(ادتیو ضدیخ) را به صورت بومی ایجاد نموده است و از این پس تولید کنندگان و مصرف کنندگان محترم این ادتیوها قادر خواهند بود که ادتیو مورد نیاز خود را از این شرکت و با قیمتی ارزانتر از نمونه‏ های خارجی تهیه نمایند.

این شرکت ابتدا در شهر مقدس قم فعالیت خود را آغاز نموده و توانست با بهره‏ گیری از متخصصان مجرب و تحصیلکرده و انجام کارهای تحقیقاتی مستمر به دانش تولید ادتیو ضدخوردگی مناسب برای تولید ضدیخ دست یابد.

درسال 1394 این مجموعه تولیدی - تحقیقاتی جهت انجام پروژه‏ های تحقیقاتی وسیعتر و کاربردی تر به عضویت شرکت دانش بنیان با نام تجاری KIMSAN درآمده و اکنون به عنوان شرکت دانش بنیان مشغول به فعالیت و همکاری با واحد های صنعتی میباشد.

پکیج (افزودنی) ضدخوردگی تولیدی این شرکت کاملا توانایی رقابت با نمونه ‏های خارجی را داشته و حتی با ترکیب درصد کمتری نسبت به نمونه خارجی قادر به ایجاد توانی در حد بالاتر از آن می‏باشد.

محصول تولیدی این شرکت برای اولین بار برای استفاده در صنایع خودرو و به عنوان افزودنی ضدیخ تولید و روانه بازار مصرف گردید و توانست در تست‏های مربوطه نیز حدنصاب قابل قبولی را کسب نماید، اما تیم تحقیقاتی این شرکت دامنه تحقیقات خود را گسترده‏ تر نموده و توانستند ادتیوهایی تولید نمایند که قابلیت استفاده در صنایع مختلف را داشته و قادر باشد در محیط های قلیایی سخت از خوردگی فلزات جلوگیری به عمل آورد

تیم تحقیقاتی این شرکت پس از انجام تحقیقات گسترده و آزمایشات متعدد توانست انحصار برخی کشورهای معدود را شکسته و ضدیخی را تولید نماید که قابلیت استفاده در صنایع هواپیمایی را داشته و می‏تواند به عنوان ضدیخ هواپیما مورد استفاده قرار گیرد.گفتنی است ضدیخ هواپیمای تولیدی این شرکت موفق به اخذ استاندارد سازمان هواپیمایی کشور گردیده و در حال حاضر روانه بازار مصرف گردیده است.


 
لازم به ذکر است افزودنی(ادتیو) ضدخوردگی این شرکت می‏تواند در صنایع مختلفی از جمله موارد زیر مورد استفاده قرار گیرد:
1. صنایع هواپیمایی
2. صنایع خودرو(ضدیخ)
3. صنایع پتروشیمی و نیروگاه‏ها(کولینگ تاورها و ...)
4. صنایع برودتی و گرمایشی(شوفاژها و ...)

همچنین شرکت سبلان افزون نوعی از ادتیو را به عنوان تریسر(ردیاب نشتی) تولید نموده که قابلیت ردیابی نشتی را ایجاد نموده و از این رو در صتایع نفت و پتروشیمی قابل استفاده می‏باشد.

امید است تا با یاری خداوند در آینده‏ای نه چندان دور محصولات جدیدتری از این شرکت به بازار مصرف داخلی عرضه گردد. 

All Rights Reserved © Sabalan Afzoon Co.